Catherine Carton

Catherine Carton
Psycho-energetisch Master Coach / Organisatiecoach / Ritueelbegeleider / Gastspreker

Contact: 0476 961 46...

Marian Bevernage

Marian Bevernage
Psycho-energetisch Master Coach / Trainer / Spreker

Contact: 0499 59 68 14 of info@katarsy.be

...
Pascal De Veirman

Pascal De Veirman
Psycho-energetisch Master Coach

Contact: pascal.deveirman@intentif.be...

Serge Haubourdin

Serge Haubourdin
Psycho-energetisch Practitoner / Master in Talent Development & Human Resources

Thomas Maurissen

Thomas Maurissen
Psycho-energetische Master Coach

Contact: Maurissen_thomas@hotmail.com...

Anja Goossenaerts

Anja Goossenaerts
Psycho-Energetisch Master Coach / Soundhealer / Harpiste

Contact: anja.goossenaerts@gmail.com - 0479...

An Geysen
Psycho-energetisch Master Coach / Vroedvrouw

Contact: An.Geysen@De Moederschoot.be - 0474 ...

Kris Vanhoof

Kris Vanhoof
Psycho-energetisch Master Coach / Professional Certified Coach (ICF)

Contact:  kris@konkiki.be - 0498.51.73.65

...
Leen Noens

Leen Noens
Psycho-energetisch Master Coach / Hope-facilitator / verpleegkundig diabeteseducator

Contact: leen.noens@gmail.com - tel 0497/817777

...
Bernd Smets

Bernd Smets
Psycho-energetisch Master Coach / lesgever Innerlijke Ontwikkeling / kinesist / osteopaat

Contact: bernd.smets@skynet.be

...
Steven Pauwels

Steven Pauwels
Psycho-energetisch Master Practitioner / Kernpartner Choco Relatiebouwers

Contact: Steven@choco.coop – T. 0478.237.137

...
Sofie Cloots

Sofie Cloots
Psycho-energetisch Practitioner / Life coach HSP / Burn-out / stress & spanningen / zingevingsvragen

Contact: sofie@cascadecoaching.be - 0468 20 90 61

...
Philippe Vandevorst

Philippe Vandevorst
Psycho-energetisch Master Coach

Contact: philippe.vandevorst@timotheus.org

...
Dr. Jan Raes

Dr. Jan Raes
Psychiater en regressie-therapeut.

Contact: jan@cira.be of 0495 16 51 97

...
Geert Delanoeije

Geert Delanoeije
Psycho-ecologisch Facilitator en Aannemer

Contact:geert@transforma

Studies en opleidingen...

Jan Meysmans

Jan Meysmans
Psycho-therapeut en Psycho-energetisch Practitoner (relatiecoach)

Contact: janmeys58@gmail.com - 0498/11.79.01

Adres:...

Jos Pauwels

Jos Pauwels
Psycho-energetisch Systeemcoach

Contact: mail@jospauwels.be

Agoog en...



Volg ons

Blijf op de hoogte over het laatste nieuws en updates. Voel je vrij om het mee te verspreiden!



Over ons

Timotheus-Intuïtie vzw, die het belangrijkste onderdeel  uitmaakt van het Timotheus Project, is een gespecialiseerde vormingsinstelling, erkend door het Vlaams ministerie van cultuur. Al meer dan 25 jaar zijn we actief op het gebied van de niet-formele educatie. We leggen ons toe op intuïtieve ontwikkeling, bewustzijnsverruiming, persoonlijke groei en levensverdieping.



Contactgegevens

Timotheus-Intuïtie vzw
Administratief Centrum:
Jaak De Boeckstraat 73 bus 2 - (DE KRING)
2170  Merksem

Tel.: 03 644 06 60
E-mail: info@timotheus.org

Privacy verklaring >