Vind een begeleider

An De Hoon

An De Hoon
Psycho-Energetisch Master Coach

Contact: an_dehoon@yahoo.com - 0479 27 33 26

...
Lucia Bertrand

Lucia Bertrand
life coach en psycho-energetisch therapeute

Contact: lucia@praktijkdenieuwemaan.be

Als...

Gisèle Lievens

Gisèle Lievens
Psychotherapeute en Psycho-energetisch Master Leader

Sarah Casaer

Sarah Casaer
Psycho-energetisch Practitioner

Contact: sarah.casaer@gmail.com - 0476/840...

Herma Horstink

Herma Horstink
Psycho Energetisch Master Coach / Natuurcoach

Contact: herma.horstink@hotmail.be...

Carolien Boom

Carolien Boom
Psycho-energetisch Master Leader en Master Coach

Contact: carolienboom@re-align.be - 0478/583997

...
Gerda Weyten

Gerda Weyten
Psycho-energetisch Master Practitioner

Contact: gerdaweyten@telenet.be...

Heidi Gelders

Heidi Gelders
Psycho-Energetisch Master Coach / facilitator / trainer

Contact: Info@zelfrealisering.be  - 0478 26...

Steven Pauwels

Steven Pauwels
Psycho-energetisch Master Practitioner / Kernpartner Choco Relatiebouwers

Contact: Steven@choco.coop – T. 0478.237.137

...
Pascal De Veirman

Pascal De Veirman
Psycho-energetisch Master Coach

Contact: pascal.deveirman@intentif.be...

An Geysen

An Geysen
Psycho-energetisch Master Coach / Vroedvrouw

Contact: An.Geysen@De Moederschoot.be - 0474 ...

Bernd Smets

Bernd Smets
Psycho-energetisch Master Coach / lesgever Innerlijke Ontwikkeling / kinesist / osteopaat

Contact: bernd.smets@skynet.be

...
Marian Bevernage

Marian Bevernage
Psycho-energetisch Master Coach / Trainer / Spreker

Contact: 0499 59 68 14 of info@katarsy.be

...
Catherine Carton

Catherine Carton
Psycho-energetisch Master Coach / Organisatiecoach / Ritueelbegeleider / Gastspreker

Contact: 0476 961 46...

Serge Haubourdin

Serge Haubourdin
Psycho-energetisch Practitoner / Master in Talent Development & Human Resources

Thomas Maurissen

Thomas Maurissen
Psycho-energetische Master Coach

Contact: Maurissen_thomas@hotmail.com...

Kris Vanhoof

Kris Vanhoof
Psycho-energetisch Master Coach / Professional Certified Coach (ICF)

Contact:  kris@konkiki.be - 0498.51.73.65

...
Anja Goossenaerts

Anja Goossenaerts
Psycho-Energetisch Master Coach / Soundhealer / Harpiste

Contact: anja.goossenaerts@gmail.com - 0479...

Sofie Cloots

Sofie Cloots
Psycho-energetisch Practitioner / Life coach HSP / Burn-out / stress & spanningen / zingevingsvragen

Contact: sofie@cascadecoaching.be - 0468 20 90 61

...
Julien De Leeuw

Julien De Leeuw
Psycho-Energetisch Master Practitioner en Master Leader.

Contact: juliendeleeuw@telenet.be - 0476 84 25...

Katja De Waepenaert

Katja De Waepenaert

Hilde Rolus

Hilde Rolus

Christine Lenaerts

Christine Lenaerts
Psycho-energetisch coaching en Hope-Facilitator

Contact: info@thebanyantree.be - 0479/81.34.52

...
Tinne De Winter

Tinne De Winter
Psycho-energetisch life, stervens- en rouwcoach

Contact: tinnedewinter@telenet.be ...

Leen Noens

Leen Noens
Psycho-energetisch Master Coach en Hope-facilitator

Contact: leen.noens@gmail.com - tel 0497/817777

...
Hans Bouscholte

Hans Bouscholte
Psycho-energetisch Master Coach

Erna Van Mieghem

Erna Van Mieghem
Psycho-energetisch Master Coach / energetisch healer

Contact: 0497/275384 - ernavm@hotmail.com

Adres: ...

Willi Lichtert

Willi Lichtert
Gezondheidsadviseur

Contact: willi.lichtert@skynet.be...

Patricia Stoop

Patricia Stoop

Contact: 0468-337926 - 

Dr. Jan Raes

Dr. Jan Raes
Psychiater en regressie-therapeut.

Contact: jan@cira.be - 0495 16 51 97

...
Geert Delanoeije

Geert Delanoeije
Psycho-ecologisch Facilitator en Aannemer

Contact:geert@transforma.be
Studies en opleidingen...

Leen Vantilt

Leen Vantilt
Psycho-energetisch Master Coach

Contact: leen@texim.be

Leen is lesgeefster...

Petra Spoelders

Petra Spoelders
Psycho-energetisch Master Coach en Leadership trainer

Is lesgeefster Intuïtieve Ontwikkeling voor de...

Philippe Vandevorst

Philippe Vandevorst
Psycho-energetisch Master Coach

Contact: philippe.vandevorst@timotheus.org

...
Mieke Van Herck

Mieke Van Herck

Lesgeefster Innerlijke Ontwikkeling in Brugge en...

Griet Deblauwe

Griet Deblauwe
Psycho-energetisch Master Leader

Contact: waterlelietw@gmail.com - 0497 41 10 ...

Lisette Hofmans

Lisette Hofmans
Psycho-energetisch Master Coach

Lesgeefster in Innerlijke Ontwikkeling in Mol....

Jan Meysmans

Jan Meysmans
Psycho-therapeut en -energetisch Practitoner

Contact: janmeys58@gmail.com - 0498/11.79.01

Adres:...

Jos Pauwels

Jos Pauwels
Psycho-energetisch Systeemcoach

Contact: mail@jospauwels.be

Agoog en...



Secretariaat

Secretariaat

Ontmoet onze secretariaatmedewerkers

Kerngroep

Kerngroep

De stuwende kracht achter Timotheus Project

Lesgevers

Lesgevers

Maak kennis met de lesgevers

Vind een begeleider

Vind een begeleider

Vind een begeleider


Volg ons

Blijf op de hoogte over het laatste nieuws en updates. Voel je vrij om het mee te verspreiden!



Over ons

Timotheus-Intuïtie vzw, die het belangrijkste onderdeel  uitmaakt van het Timotheus Project, is een gespecialiseerde vormingsinstelling, erkend door het Vlaams ministerie van cultuur. Al meer dan 25 jaar zijn we actief op het gebied van de niet-formele educatie. We leggen ons toe op intuïtieve ontwikkeling, bewustzijnsverruiming, persoonlijke groei en levensverdieping.



Contactgegevens

Timotheus-Intuïtie vzw
Administratief Centrum:
Jaak De Boeckstraat 73 bus 2 - (DE KRING)
2170  Merksem

Tel.: 03 644 06 60
E-mail: info@timotheus.org

Privacy verklaring >